Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Plavecký výcvik

Plavecký výcvik

Plavecký kurz

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 23. 9. 2021 začínáme jezdit na plavecký výcvik do České Třebové, ukončen bude 2. 12. 2021 (pojedeme celkem 10x).

Odjezd od školy v 7,30 hod, příjezd zpět kolem 12. hodiny.  Dejte prosím dětem do batůžku plavky, sprchový gel, osušku, gumičku a sponky na dlouhé vlasy, igelitový sáček na mokré věci, lehkou svačinku s pitím, kterou si děti sní po výcviku.

Je-li některému z dětí v autobuse nevolno, prosím tabletku proti nevolnosti, sáčky na zvracení, popřípadě náhradní oblečení.

V době plaveckého výcviku nebude vyučována klasická tělesná výchova ( v úterý a v pátek), ale místo ní budou nahrazovány odpadlé předměty ze čtvrtka.

Děkuji za spolupráci.

Mgr. Soňa Filipová